

Керамічна плитка Плитка (45x90) AMTN AS6F Mark Tobacco - Mark з колекції Mark Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x90) AMTN AS6F Mark Tobacco - Mark найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (45x90) AMTN AS6F Mark Tobacco - Mark з колекції Mark Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x90) Емтн AS6F Марк Тобекко Марк з колекції Марк Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x90) Амтн AS6F Марк Тобаско Марк з колекції Марк Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 28.74 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Mark Atlas Concorde |
| Найменування 2 | AMTN AS6F MarkTobacco |
| Колекція | Mark |
| Ефект | Смола |
| У палеті м.кв. | 42,53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AMTN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (45x90) AMTN AS6F Mark Tobacco - Mark з колекції Mark Atlas Concorde