

Керамічна плитка Плитка (45x90) AK0349 Artwork platino Rect - Artwork з колекції Artwork Magica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x90) AK0349 Artwork platino Rect - Artwork найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка (45x90) AK0349 Artwork platino Rect - Artwork з колекції Artwork Magica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x90) AK0349 Артворк плетіно Рект Артворк з колекції Артворк Мегікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x90) AK0349 Артворк платіно Рест Артворк з колекції Артворк Магіка". Виробник цієї плитки Magica може бути помилково написаний як Magica, Magic, Мегікєй, Магіка і навіть як Ьфпшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Magica |
| Серія | Artwork Magica |
| Найменування 2 | AK0349 Artwork platino Rect |
| Колекція | Artwork |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 37,67 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | AK0349 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (45x90) AK0349 Artwork platino Rect - Artwork з колекції Artwork Magica