Плитка (40x120) Jute Diorite Grey - Diorite з колекції Diorite Magna
Magna

Керамічна плитка Плитка (40x120) Jute Diorite Grey - Diorite з колекції Diorite Magna виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (40x120) Jute Diorite Grey - Diorite найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка (40x120) Jute Diorite Grey - Diorite з колекції Diorite Magna може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (40x120) Дж'ют Дєріт Грей Дєріт з колекції Дєріт Мегнєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (40x120) Джуте Діоріте Греі Діоріте з колекції Діоріте Магна". Виробник цієї плитки Magna може бути помилково написаний як Magna, Magn, Мегнєй, Магна і навіть як Ьфптф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Magna |
| Серія | Diorite Magna |
| Найменування 2 | Jute Diorite Grey |
| Колекція | Diorite |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 38,88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка (40x120) Jute Diorite Grey - Diorite з колекції Diorite Magna