

Керамічна плитка Плитка (30x60) PG-ME00 Copper 9*300X603 - Memory Mood з колекції Memory Mood Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) PG-ME00 Copper 9*300X603 - Memory Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка (30x60) PG-ME00 Copper 9*300X603 - Memory Mood з колекції Memory Mood Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) Пг ME00 Коппар 9*300X603 Меморі Муд з колекції Меморі Муд Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) Пг ME00 Коппер 9*300X603 Меморі Муд з колекції Меморі Муд Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 33.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Memory Mood Panaria |
| Найменування 2 | PG-ME00 Copper9*300X603 |
| Колекція | Memory Mood |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 50,47 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,6281 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.6281 м.кв. (9 шт.) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | PG-ME00 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (30x60) PG-ME00 Copper 9*300X603 - Memory Mood з колекції Memory Mood Panaria