

Керамічна плитка Плитка (30x60) AK0260 Artwork corian - Artwork з колекції Artwork Magica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) AK0260 Artwork corian - Artwork найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка (30x60) AK0260 Artwork corian - Artwork з колекції Artwork Magica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) AK0260 Артворк корайян Артворк з колекції Артворк Мегікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) AK0260 Артворк коріан Артворк з колекції Артворк Магіка". Виробник цієї плитки Magica може бути помилково написаний як Magica, Magic, Мегікєй, Магіка і навіть як Ьфпшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Magica |
| Серія | Artwork Magica |
| Найменування 2 | AK0260 Artwork corian |
| Колекція | Artwork |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 44,64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | AK0260 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x60) AK0260 Artwork corian - Artwork з колекції Artwork Magica