Плитка (30x60) 738957 Industrial Steel Bocciardato Ret - Industrial з колекції Industrial Floor Gres



Керамічна плитка Плитка (30x60) 738957 Industrial Steel Bocciardato Ret - Industrial з колекції Industrial Floor Gres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) 738957 Industrial Steel Bocciardato Ret - Industrial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка (30x60) 738957 Industrial Steel Bocciardato Ret - Industrial з колекції Industrial Floor Gres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) 738957 Айнастрайял Стіл Бокшірдейто Рет Айнастрайял з колекції Айнастрайял Флур Грс", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) 738957 Індустріал Стеел Боскіардато Рет Індустріал з колекції Індустріал Флур Грес". Виробник цієї плитки Floor Gres може бути помилково написаний як Floorgres, Флур Грс, Флур Грес і навіть як Адщщк Пкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 25.59 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Floor Gres |
| Серія | Industrial Floor Gres |
| Найменування 2 | 738957 IndustrialSteelBocciardatoRet |
| Колекція | Industrial |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 738957 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (30x60) 738957 Industrial Steel Bocciardato Ret - Industrial з колекції Industrial Floor Gres