

Керамічна плитка Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate 3060Multilight - Newslate з колекції Newslate Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate 3060Multilight - Newslate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 436. |
Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate3060Multilight - Newslate з колекції Newslate Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate3060Multilight Н'юслейт з колекції Н'юслейт Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate3060Multilight Невслате з колекції Невслате Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60.4 см |
| Вага | 22.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Newslate Sintesi |
| Найменування 2 | PF00000761 Newslate3060Multilight |
| Колекція | Newslate |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 49,53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,27 |
| Товщина | 9.2 m |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | PF00000761 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x60.4) PF00000761 Newslate 3060Multilight - Newslate з колекції Newslate Sintesi