

Керамічна плитка Плитка (30x120) ABU6 Lf.Oak Ret - Life з колекції Life Caesar виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x120) ABU6 Lf.Oak Ret - Life найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 871. |
Плитка (30x120) ABU6 Lf.OakRet - Life з колекції Life Caesar може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x120) ABU6 Лф.оук Рет Ліф з колекції Ліф Кіезар", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x120) ABU6 Лф.оак Рет Ліфе з колекції Ліфе Каесар". Виробник цієї плитки Caesar може бути помилково написаний як Caesar, Кіезар, Каесар і навіть як Сфуіфк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 35.88 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Caesar |
| Серія | Life Caesar |
| Найменування 2 | ABU6 Lf.OakRet |
| Колекція | Life |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 21,6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ABU6 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,60,59) HEX: #96783c RGB: 150, 120, 60 | RAL Design: 085 50 30 Sepia Yellow (Жовта Сепія)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 871 871 | |
| hsv(40,55,65) HEX: #a6874b RGB: 166, 135, 75 | RAL Design: 085 60 40 Lichen Green (Зелений Лишайник)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 871 871 | |
| hsv(40,50,71) HEX: #b5975b RGB: 181, 151, 91 | RAL Design: 080 60 30 Golden Quartz Ochre (Золота Кварцова Охра)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x120) ABU6 Lf.Oak Ret - Life з колекції Life Caesar