

Керамічна плитка Плитка (25x70) FP0T2EB601 Suite Allegra Chili - Allegra з колекції Allegra Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (25x70) FP0T2EB601 Suite Allegra Chili - Allegra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 70см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3027 Малиново-червоний Pantone 7420. |
Плитка (25x70) FP0T2EB601 Suite Allegra Chili - Allegra з колекції Allegra Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (25x70) FP0T2EB601 Сіт Елегрєй Чілі Елегрєй з колекції Елегрєй Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (25x70) FP0T2EB601 Суіте Аллегра Чілі Аллегра з колекції Аллегра Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 70 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Allegra Roca |
| Найменування 2 | FP0T2EB601 SuiteAllegraChili |
| Колекція | Allegra |
| У палеті м.кв. | 72,28 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,22 |
| Товщина | 9.3 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.22 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | FP0T2EB601 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(347,82,65) HEX: #a61e3b RGB: 166, 30, 59 | RAL Design: 010 40 53 Primal Red (Елементарний Червоний)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7420 7420 | |
| hsv(347,75,71) HEX: #b52d4b RGB: 181, 45, 75 | RAL Design: 010 40 53 Primal Red (Елементарний Червоний)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7425 7425 | |
| hsv(348,91,65) HEX: #a60f2d RGB: 166, 15, 45 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7427 7427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (25x70) FP0T2EB601 Suite Allegra Chili - Allegra з колекції Allegra Roca