Плитка (20x20) Asia Rosso Selenio Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка (20x20) Asia Rosso Selenio Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Asia Rosso Selenio Fondo Bianco - Officina Delle Arti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка (20x20) Asia Rosso Selenio Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Ежієй Росо Селенє Фано Біанко Оффісінєй Дел Арті з колекції Оффісінєй Дел Арті Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Асіа Россо Селеніо Фондо Біанко Оффікіна Делле Арті з колекції Оффікіна Делле Арті Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Officina Delle Arti Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | AsiaRossoSelenioFondoBianco |
| Колекція | Officina Delle Arti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | AsiaRossoSelenioFondoBianco |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(348,63,47) HEX: #782c3b RGB: 120, 44, 59 | RAL Design: 010 30 35 Anthracite Red (Червоний Антрацит)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 7428 7428 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (20x20) Asia Rosso Selenio Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio