

Керамічна плитка Плитка (20x20) 2020G328 Granito G.328 - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) 2020G328 Granito G.328 - Siglo XVIII найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 2716. |
Плитка (20x20) 2020G328 Granito G.328 - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) 2020G328 Греніто Г.328 Сігло Звііі з колекції Сігло Звііі Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) 2020G328 Граніто Г.328 Сігло Ксвііі з колекції Сігло Ксвііі Кобса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Кобса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Siglo XVIII Cobsa |
| Найменування 2 | 2020G328 GranitoG.328 |
| Колекція | Siglo XVIII |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2020G328 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(240,15,76) HEX: #a5a5c2 RGB: 165, 165, 194 | RAL Design: 290 70 15 Wisteria Light Soft Blue (Світло-Блакитна Гліцинія)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,17,71) HEX: #9696b5 RGB: 150, 150, 181 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,14,82) HEX: #b4b4d1 RGB: 180, 180, 209 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(300,13,47) HEX: #786878 RGB: 120, 104, 120 | RAL Design: 330 40 10 Patina Violet (Фіолетова Патина)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 667 667 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x20) 2020G328 Granito G.328 - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa