

Керамічна плитка Плитка (15x90) Nordik Blanco 15 x 90 - Nordik з колекції Nordik Inalco виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x90) Nordik Blanco 15 x 90 - Nordik найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (15x90) Nordik Blanco 15 x 90 - Nordik з колекції Nordik Inalco може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x90) Нордік Бленко 15 з 90 Нордік з колекції Нордік Інолко", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x90) Нордік Бланко 15 кс 90 Нордік з колекції Нордік Іналко". Виробник цієї плитки Inalco може бути помилково написаний як Inalco, Inalc, Інолко, Іналко і навіть як Штфдсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 90 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Inalco |
| Серія | Nordik Inalco |
| Найменування 2 | Nordik Blanco 15 x 90 |
| Колекція | Nordik |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (15x90) Nordik Blanco 15 x 90 - Nordik з колекції Nordik Inalco