

Керамічна плитка Плитка (15x15) G9101A Rialto Beige Mq.0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) G9101A Rialto Beige Mq.0,855 - Rialto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (15x15) G9101A Rialto Beige Mq.0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) G9101A Ріолто Бейдж Мк.0,855 Ріолто з колекції Ріолто Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) G9101A Ріалто Беіге Мкь.0,855 Ріалто з колекції Ріалто Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 15.62 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Rialto Vallelunga |
| Найменування 2 | G9101A RialtoBeigeMq.0,855 |
| Колекція | Rialto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,855 |
| Товщина | 10.2 |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.855 м.кв. (38 шт.) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | G9101A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (15x15) G9101A Rialto Beige Mq.0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga