

Керамічна плитка Плитка (15x15) 1515SM120AZ S. Xviii M.120Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) 1515SM120AZ S. Xviii M.120Az - Siglo XVIII найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 7453. |
Плитка (15x15) 1515SM120AZ S. Xviii M.120Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) 1515SM120AZ С. Звііі М.120ез Сігло Звііі з колекції Сігло Звііі Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) 1515SM120AZ С. Ксвііі М.120аз Сігло Ксвііі з колекції Сігло Ксвііі Кобса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Кобса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 16.15 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Siglo XVIII Cobsa |
| Найменування 2 | 1515SM120AZ S.XviiiM.120Az |
| Колекція | Siglo XVIII |
| У палеті м.кв. | 79 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (44 шт.) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1515SM120AZ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(220,30,59) HEX: #697896 RGB: 105, 120, 150 | RAL Design: 280 50 20 Lavender Mauve (Лілова Лаванда)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(210,36,65) HEX: #6a88a6 RGB: 106, 136, 166 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (15x15) 1515SM120AZ S. Xviii M.120Az - Siglo XVIII з колекції Siglo XVIII Cobsa