

Керамічна плитка Плитка (13x13) Aranda Celeste G220 - Aranda з колекції Aranda Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (13x13) Aranda Celeste G220 - Aranda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 652. |
Плитка (13x13) Aranda Celeste G220 - Aranda з колекції Aranda Vives може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (13x13) Аренєй Селест G220 Аренєй з колекції Аренєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Плитка (13x13) Аранда Келесте G220 Аранда з колекції Аранда Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 9.26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Aranda Vives |
| Найменування 2 | Aranda Celeste G220 |
| Колекція | Aranda |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(240,20,59) HEX: #787896 RGB: 120, 120, 150 | RAL Design: 290 50 15 Stormy Mauve (Ліловий Ураган)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (13x13) Aranda Celeste G220 - Aranda з колекції Aranda Vives