

Керамічна плитка Плитка (120x260) 78BA-97 Basic Negro Natural - Basic з колекції Basic Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (120x260) 78BA-97 Basic Negro Natural - Basic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка (120x260) 78BA-97 Basic Negro Natural - Basic з колекції Basic Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (120x260) 78BA 97 Бежік Негро Нетєрел Бежік з колекції Бежік Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка (120x260) 78BA 97 Басіс Негро Натурал Басіс з колекції Басіс Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 27.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Basic Grespania |
| Найменування 2 | 78BA-97 BasicNegroNatural |
| Колекція | Basic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 3.5 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 78BA-97 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (120x260) 78BA-97 Basic Negro Natural - Basic з колекції Basic Grespania