

Керамічна плитка Плитка (10x30) 5287 Tortora - Edge з колекції Edge Bayker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x30) 5287 Tortora - Edge найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка (10x30) 5287 Tortora - Edge з колекції Edge Bayker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x30) 5287 Торторєй Іддж з колекції Іддж Бейкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x30) 5287 Тортора Едге з колекції Едге Баюкер". Виробник цієї плитки Bayker може бути помилково написаний як Bayker, Бейкар, Баюкер і навіть як Ифнлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bayker |
| Серія | Edge Bayker |
| Найменування 2 | 5287 Tortora |
| Колекція | Edge |
| У палеті м.кв. | 52,65 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,81 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. (27 шт.) |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (10x30) 5287 Tortora - Edge з колекції Edge Bayker