

Керамічна плитка Плитка (100x300) Ossido Bruno 3+ - Ossido з колекції Ossido Laminam виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x300) Ossido Bruno 3+ - Ossido найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8028 Теракотовий Pantone Black 4. |
Плитка (100x300) Ossido Bruno 3+ - Ossido з колекції Ossido Laminam може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x300) Осшідо Брано 3+ Осшідо з колекції Осшідо Лемінем", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x300) Оссідо Бруно 3+ Оссідо з колекції Оссідо Ламінам". Виробник цієї плитки Laminam може бути помилково написаний як Laminam, Лемінем, Ламінам і навіть як Дфьштфь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 28.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Laminam |
| Серія | Ossido Laminam |
| Найменування 2 | Ossido Bruno 3+ |
| Колекція | Ossido |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 3.5 m |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (100x300) Ossido Bruno 3+ - Ossido з колекції Ossido Laminam