

Керамічна плитка Плитка (100x100) LSCTC10 T moon - Slimtech Take Care з колекції Slimtech Take Care Lea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x100) LSCTC10 T moon - Slimtech Take Care найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (100x100) LSCTC10 T moon - Slimtech Take Care з колекції Slimtech Take Care Lea може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x100) LSCTC10 Т мун Слімтеч Тейк Кар з колекції Слімтеч Тейк Кар Леей", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x100) LSCTC10 Т мун Слімтеч Таке Каре з колекції Слімтеч Таке Каре Леа". Виробник цієї плитки Lea може бути помилково написаний як Lea, Le, Леей, Леа і навіть як Дуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea |
| Серія | Slimtech Take Care Lea |
| Найменування 2 | LSCTC10 T moon |
| Колекція | Slimtech Take Care |
| Ефект | Бетон,Смола |
| У палеті м.кв. | 48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 5.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LSCTC10 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (100x100) LSCTC10 T moon - Slimtech Take Care з колекції Slimtech Take Care Lea