

Керамічна плитка Плитка (100x100) EK8CN51 Kerlite argerot lay.5Pls - Cluny з колекції Cluny Cotto dEste виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x100) EK8CN51 Kerlite argerot lay.5Pls - Cluny найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка (100x100) EK8CN51 Kerlite argerot lay.5Pls - Cluny з колекції Cluny Cotto dEste може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x100) EK8CN51 Карліт арджарот лей.5плс Клані з колекції Клані Котто д Іст", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x100) EK8CN51 Керліте аргерот лаі.5плс Клуні з колекції Клуні Котто д Есте". Виробник цієї плитки Cotto dEste може бути помилково написаний як Cottodeste, Cotto dEst, Котто дест, Котто десте і навіть як Сщеещ вУіеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto dEste |
| Серія | Cluny Cotto dEste |
| Найменування 2 | EK8CN51 Kerlite argerot lay.5Pls |
| Колекція | Cluny |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 5.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | EK8CN51 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (100x100) EK8CN51 Kerlite argerot lay.5Pls - Cluny з колекції Cluny Cotto dEste