

Керамічна плитка Плитка - 25x40 Paint White Paint з колекції Paint Bayker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка - 25x40 Paint White Paint найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка - 25x40 Paint White Paint з колекції Paint Bayker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x40 Пейнт Віт Пейнт з колекції Пейнт Бейкар", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x40 Паінт Вхіте Паінт з колекції Паінт Баюкер". Виробник цієї плитки Bayker може бути помилково написаний як Bayker, Бейкар, Баюкер і навіть як Ифнлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 40 см |
| Вага | 19.98 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bayker |
| Серія | Paint Bayker |
| Колекція | Paint |
| У палеті м.кв. | 86.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 |
| Товщина | 7.5 мм |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | Paint White |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка - 25x40 Paint White Paint з колекції Paint Bayker