Плитка SPR MEMOR DARK STONE ANT R - 120x120 PF60012644 Supreme Memories з колекції Supreme Memories Flaviker



Керамічна плитка Плитка SPR MEMOR DARK STONE ANT R - 120x120 PF60012644 Supreme Memories з колекції Supreme Memories Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка SPR MEMOR DARK STONE ANT R - 120x120 PF60012644 Supreme Memories найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка SPR MEMOR DARK STONE ANT R - 120x120 PF60012644 Supreme Memories з колекції Supreme Memories Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Спр Мемор Дарк Стан Ент Р 120x120 PF60012644 Шупрем Меморіс з колекції Шупрем Меморіс Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка Спр Мемор Дарк Стоне Ант Р 120x120 PF60012644 Супреме Меморіес з колекції Супреме Меморіес Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 57.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Supreme Memories Flaviker |
| Колекція | Supreme Memories |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | PF60012644 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















5 reviews for Плитка SPR MEMOR DARK STONE ANT R - 120x120 PF60012644 Supreme Memories з колекції Supreme Memories Flaviker