Плитка ALL AR CONCR 802 GREY OUTD RT - 80.2x80.2 PF00020106 All Around Concrete з колекції All Around Concrete Abitare
Abitare

Керамічна плитка Плитка ALL AR CONCR 802 GREY OUTD RT - 80.2x80.2 PF00020106 All Around Concrete з колекції All Around Concrete Abitare виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка ALL AR CONCR 802 GREY OUTD RT - 80.2x80.2 PF00020106 All Around Concrete найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80.2см і довжина плитки дорівнює 80.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка ALL AR CONCR 802 GREY OUTD RT - 80.2x80.2 PF00020106 All Around Concrete з колекції All Around Concrete Abitare може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ел Ар Канкр 802 Грей Оатд Рт 80.2x80.2 PF00020106 Ел Ароанд Канкрет з колекції Ел Ароанд Канкрет Ебітар", на неправильно прочитаном як "Плитка Алл Ар Сонср 802 Греі Оутд Рт 80.2x80.2 PF00020106 Алл Ароунд Сонсрете з колекції Алл Ароунд Сонсрете Абітаре". Виробник цієї плитки Abitare може бути помилково написаний як Abitare, Abitar, Ебітар, Абітаре і навіть як Фишефку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80.2 × 80.2 см |
| Вага | 23.17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Abitare |
| Серія | All Around Concrete Abitare |
| Колекція | All Around Concrete |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 54.18 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.29 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | PF00020106 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка ALL AR CONCR 802 GREY OUTD RT - 80.2x80.2 PF00020106 All Around Concrete з колекції All Around Concrete Abitare