

Керамічна плитка Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Mosaico Mur. T24Ash - Mood з колекції Mood Gardenia Orchidea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Mosaico Mur. T24Ash - Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Mosaico Mur. T24Ash - Mood з колекції Mood Gardenia Orchidea може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Мозейко Мєр. T24Ash Муд з колекції Муд Гарденія Орчідеей", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Мосаіко Мур. T24Ash Муд з колекції Муд Гарденіа Орчідеа". Виробник цієї плитки Gardenia Orchidea може бути помилково написаний як Gardeniaorchidea, Gardenia Orchide, Гарденія Орчідеей, Гарденіа Орчідеа і навіть як Пфквутшф Щксршвуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gardenia Orchidea |
| Серія | Mood Gardenia Orchidea |
| Найменування 2 | 00551950 MosaicoMur.T24Ash |
| Колекція | Mood |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 551950 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (33.3x33.3) 00551950 Mosaico Mur. T24Ash - Mood з колекції Mood Gardenia Orchidea