

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) fMKO Maku Grey Gres Macromosaico Matt - Maku з колекції Maku FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) fMKO Maku Grey Gres Macromosaico Matt - Maku найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка (30x30) fMKO Maku Grey Gres Macromosaico Matt - Maku з колекції Maku FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) ф Мко Мейка Грей Грс Мекромозейко Метт Мейка з колекції Мейка Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) ф Мко Маку Греі Грес Масромосаіко Матт Маку з колекції Маку Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Maku FAP |
| Найменування 2 | fMKO MakuGreyGresMacromosaicoMatt |
| Колекція | Maku |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fMKO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) fMKO Maku Grey Gres Macromosaico Matt - Maku з колекції Maku FAP