

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) SQMIXMS Sequoie Mosaico Mix 5*10 - Sequoie з колекції Sequoie COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) SQMIXMS Sequoie Mosaico Mix 5*10 - Sequoie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) SQMIXMS Sequoie Mosaico Mix 5*10 - Sequoie з колекції Sequoie COEM може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Скміксмс Секвоа'є Мозейко Мікс 5*10 Секвоа'є з колекції Секвоа'є Коім", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Скьміксмс Секьуоіе Мосаіко Мікс 5*10 Секьуоіе з колекції Секьуоіе Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Sequoie COEM |
| Найменування 2 | SQMIXMS SequoieMosaicoMix 5*10 |
| Колекція | Sequoie |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SQMIXMS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) SQMIXMS Sequoie Mosaico Mix 5*10 - Sequoie з колекції Sequoie COEM