Мозаїка (30x30) SDCH s Saint Denis Mos. Chevron Burattato - French Mood з колекції French Mood Supergres



Керамічна плитка Мозаїка (30x30) SDCH s Saint Denis Mos. Chevron Burattato - French Mood з колекції French Mood Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) SDCH s Saint Denis Mos. Chevron Burattato - French Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x30) SDCH s Saint Denis Mos. Chevron Burattato - French Mood з колекції French Mood Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Сдч с Сейнт Деніс Мос. Чеврон Бєреттейто Френч Муд з колекції Френч Муд Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Сдч с Саінт Деніс Мос. Чеврон Бураттато Френч Муд з колекції Френч Муд Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | French Mood Supergres |
| Найменування 2 | SDCH s SaintDenisMos.ChevronBurattato |
| Колекція | French Mood |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | SDCH |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30x30) SDCH s Saint Denis Mos. Chevron Burattato - French Mood з колекції French Mood Supergres