

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia 300Beige Brick - Sardinia з колекції Sardinia Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia 300Beige Brick - Sardinia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia300Beige Brick - Sardinia з колекції Sardinia Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia300Beige Брік Сардінія з колекції Сардінія Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia300Beige Бріск Сардініа з колекції Сардініа Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Sardinia Sintesi |
| Найменування 2 | PF00006042 Sardinia300BeigeBrick |
| Колекція | Sardinia |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF00006042 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) PF00006042 Sardinia 300Beige Brick - Sardinia з колекції Sardinia Sintesi