

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) MOSE6 Mosaico 3X3Genziana - Essenze з колекції Essenze Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) MOSE6 Mosaico 3X3Genziana - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 2717. |
Мозаїка (30x30) MOSE6 Mosaico 3X3Genziana - Essenze з колекції Essenze Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) MOSE6 Мозейко 3X3Genziana Ісенз з колекції Ісенз Грезія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) MOSE6 Мосаіко 3X3Genziana Ессензе з колекції Ессензе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Essenze Grazia |
| Найменування 2 | MOSE6 Mosaico3X3Genziana |
| Колекція | Essenze |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.4 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MOSE6 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) MOSE6 Mosaico 3X3Genziana - Essenze з колекції Essenze Grazia