

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) COM303D48 Mosaico Concrete Dust - Concrete з колекції Concrete DSG виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) COM303D48 Mosaico Concrete Dust - Concrete найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) COM303D48 Mosaico Concrete Dust - Concrete з колекції Concrete DSG може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) COM303D48 Мозейко Канкрет Д'юст Канкрет з колекції Канкрет Дсг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) COM303D48 Мосаіко Консрете Дуст Консрете з колекції Консрете Дсг". Виробник цієї плитки DSG може бути помилково написаний як DSG, Дсг, Дсг і навіть як ВІП, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | DSG |
| Серія | Concrete DSG |
| Найменування 2 | COM303D48 Mosaico Concrete Dust |
| Колекція | Concrete |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 4.8 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | COM303D48 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) COM303D48 Mosaico Concrete Dust - Concrete з колекції Concrete DSG