

Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) fKST Docks 3DNaturale Mosaico - Docks з колекції Docks FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) fKST Docks 3DNaturale Mosaico - Docks найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Warm Gray 7. |
Мозаїка (30.5x30.5) fKST Docks3DNaturale Mosaico - Docks з колекції Docks FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) ф Кст Docks3DNaturale Мозейко Докс з колекції Докс Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) ф Кст Docks3DNaturale Мосаіко Доскс з колекції Доскс Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 6.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Docks FAP |
| Найменування 2 | fKST Docks3DNaturaleMosaico |
| Колекція | Docks |
| Ефект | Дерево,3D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3 шт. |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fKST |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) fKST Docks 3DNaturale Mosaico - Docks з колекції Docks FAP