

Керамічна плитка Мозаїка (29.75x29.75) Anarchy White Nat Mosa Letters - Anarchy з колекції Anarchy Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.75x29.75) Anarchy White Nat Mosa Letters - Anarchy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (29.75x29.75) Anarchy White Nat Mosa Letters - Anarchy з колекції Anarchy Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.75x29.75) Енарчі Віт Нет Мозєй Леттарс Енарчі з колекції Енарчі Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.75x29.75) Анарчі Вхіте Нат Моса Леттерс Анарчі з колекції Анарчі Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 11.02 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Anarchy Apavisa |
| Найменування 2 | Anarchy White Nat Mosa Letters |
| Колекція | Anarchy |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 12,21 |
| Площа в упаковці | 0,531 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 0.531 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (29.75x29.75) Anarchy White Nat Mosa Letters - Anarchy з колекції Anarchy Apavisa