

Керамічна плитка Плитка Stone Grey New Rt - 60x60 MP5H Market New з колекції Market New Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Stone Grey New Rt - 60x60 MP5H Market New найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Stone Grey New Rt - 60x60 MP5H Market New з колекції Market New Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Стан Грей Н'ю Рт 60x60 MP5H Маркет Н'ю з колекції Маркет Н'ю Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Стоне Греі Нев Рт 60x60 MP5H Маркет Нев з колекції Маркет Нев Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 21.53 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Market New Marazzi |
| Колекція | Market New |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 28.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 14 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MP5H |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Stone Grey New Rt - 60x60 MP5H Market New з колекції Market New Marazzi