Плитка Mud - 10x10 MITY05 Typic з колекції Typic Micro
Micro

Керамічна плитка Плитка Mud - 10x10 MITY05 Typic з колекції Typic Micro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Mud - 10x10 MITY05 Typic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Mud - 10x10 MITY05 Typic з колекції Typic Micro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка М'юд 10x10 MITY05 Тйпік з колекції Тйпік Мікро", на неправильно прочитаном як "Плитка Муд 10x10 MITY05 Тюпіс з колекції Тюпіс Місро". Виробник цієї плитки Micro може бути помилково написаний як Micro, Micr, Мікро, Місро і навіть як Ьшскщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 8.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Micro |
| Серія | Typic Micro |
| Колекція | Typic |
| Ефект | Хендмейд |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.51 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 51 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | MITY05 |
| Вид | Плитка |
| Нерівний край | Так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Mud - 10x10 MITY05 Typic з колекції Typic Micro