Плитка Cotto fluted - 10x30 MI3DFL12 3D Forms з колекції 3D Forms Micro
Micro

Керамічна плитка Плитка Cotto fluted - 10x30 MI3DFL12 3D Forms з колекції 3D Forms Micro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cotto fluted - 10x30 MI3DFL12 3D Forms найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Cotto fluted - 10x30 MI3DFL12 3D Forms з колекції 3D Forms Micro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Котто флатед 10x30 MI3DFL12 3D Формс з колекції 3D Формс Мікро", на неправильно прочитаном як "Плитка Сотто флутед 10x30 MI3DFL12 3D Формс з колекції 3D Формс Місро". Виробник цієї плитки Micro може бути помилково написаний як Micro, Micr, Мікро, Місро і навіть як Ьшскщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Micro |
| Серія | 3D Forms Micro |
| Колекція | 3D Forms |
| Ефект | Хендмейд |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MI3DFL12 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,60,59) HEX: #965a3c RGB: 150, 90, 60 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 876 876 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(17,54,76) HEX: #c27759 RGB: 194, 119, 89 | RAL Design: 050 60 40 Apricot Brown (Коричневий Абрикос)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(17,47,88) HEX: #e09577 RGB: 224, 149, 119 | RAL Design: 050 70 30 Sienna Ochre (Охрова Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7514 7514 | |
| hsv(17,50,82) HEX: #d18669 RGB: 209, 134, 105 | RAL Design: 040 60 40 Terra Orange (Помаранчева Терра)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Cotto fluted - 10x30 MI3DFL12 3D Forms з колекції 3D Forms Micro