

Керамічна плитка Мозаїка Momenti Mosaico Puzzle Avorio - 30.6x32.8 MAL9 Momenti з колекції Momenti Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Momenti Mosaico Puzzle Avorio - 30.6x32.8 MAL9 Momenti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.6см і довжина плитки дорівнює 32.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Momenti Mosaico Puzzle Avorio - 30.6x32.8 MAL9 Momenti з колекції Momenti Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Маменті Мозейко П'юззл Еворє 30.6x32.8 MAL9 Маменті з колекції Маменті Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Моменті Мосаісо Пуззле Аворіо 30.6x32.8 MAL9 Моменті з колекції Моменті Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.6 × 32.8 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Momenti Marazzi |
| Колекція | Momenti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.35 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MAL9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Мозаїка Momenti Mosaico Puzzle Avorio - 30.6x32.8 MAL9 Momenti з колекції Momenti Marazzi