

Керамічна плитка Плитка Lemurian Pulido - 60x120 Lemurian з колекції Lemurian Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Lemurian Pulido - 60x120 Lemurian найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5545. |
Плитка Lemurian Pulido - 60x120 Lemurian з колекції Lemurian Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Лемєрайян П'юлідо 60x120 Лемєрайян з колекції Лемєрайян Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Лемуріан Пулідо 60x120 Лемуріан з колекції Лемуріан Балдосер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдосер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Lemurian Baldocer |
| Колекція | Lemurian |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | II |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(150,25,47) HEX: #5a7869 RGB: 90, 120, 105 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7043 Транспортний сірий BPantone: 7475 7475 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(150,22,53) HEX: #698778 RGB: 105, 135, 120 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,33,35) HEX: #3c5959 RGB: 60, 89, 89 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Lemurian Pulido - 60x120 Lemurian з колекції Lemurian Baldocer