Плитка Kaizen Snow - 5x25 Kaizen з колекції Kaizen Da Vinci
Da Vinci

Керамічна плитка Плитка Kaizen Snow - 5x25 Kaizen з колекції Kaizen Da Vinci виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Kaizen Snow - 5x25 Kaizen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Kaizen Snow - 5x25 Kaizen з колекції Kaizen Da Vinci може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кейзен Сноуу 5x25 Кейзен з колекції Кейзен Дєй Вінсі", на неправильно прочитаном як "Плитка Каізен Снов 5x25 Каізен з колекції Каізен Да Вінсі". Виробник цієї плитки Da Vinci може бути помилково написаний як Davinci, Da Vinc, Дєй Вінсі, Да Вінсі і навіть як Вф Мштсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 11.43 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Da Vinci |
| Серія | Kaizen Da Vinci |
| Колекція | Kaizen |
| У палеті м.кв. | 75 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.75 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















4 reviews for Плитка Kaizen Snow - 5x25 Kaizen з колекції Kaizen Da Vinci