

Керамічна плитка Плитка Krm Rammed W 3 Corda Rett 20 Mm - 60x120 KRM3201R Khroma з колекції Khroma NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Krm Rammed W 3 Corda Rett 20 Mm - 60x120 KRM3201R Khroma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Krm Rammed W 3 Corda Rett 20 Mm - 60x120 KRM3201R Khroma з колекції Khroma NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Крм Реммед В 3 Кордєй Ретт 20 Мм 60x120 KRM3201R Кхромєй з колекції Кхромєй Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка Крм Раммед В 3 Сорда Ретт 20 Мм 60x120 KRM3201R Кхрома з колекції Кхрома Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.849 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Khroma NovaBell |
| Колекція | Khroma |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | KRM3201R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Узор | Rammed |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Krm Rammed W 3 Corda Rett 20 Mm - 60x120 KRM3201R Khroma з колекції Khroma NovaBell