

Керамічна плитка Плитка Cruda Brick Beige - 4.8x20 J92613 Cruda Brick з колекції Cruda Brick Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cruda Brick Beige - 4.8x20 J92613 Cruda Brick найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 409. |
Плитка Cruda Brick Beige - 4.8x20 J92613 Cruda Brick з колекції Cruda Brick Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Крадєй Брік Бейдж 4.8x20 J92613 Крадєй Брік з колекції Крадєй Брік Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка Сруда Бріск Беіге 4.8x20 J92613 Сруда Бріск з колекції Сруда Бріск Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.8 × 20 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Cruda Brick Rondine |
| Колекція | Cruda Brick |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | J92613 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Cruda Brick Beige - 4.8x20 J92613 Cruda Brick з колекції Cruda Brick Rondine