

Керамічна плитка Плитка Aurea Decoro Kupra - 60x120 J92418 Aurea з колекції Aurea Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Aurea Decoro Kupra - 60x120 J92418 Aurea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 7522. |
Плитка Aurea Decoro Kupra - 60x120 J92418 Aurea з колекції Aurea Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Еереей Декоро К'юпрєй 60x120 J92418 Еереей з колекції Еереей Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка Ауреа Десоро Купра 60x120 J92418 Ауреа з колекції Ауреа Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Aurea Rondine |
| Колекція | Aurea |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.16 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J92418 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Узор | Kupra |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(17,54,76) HEX: #c27759 RGB: 194, 119, 89 | RAL Design: 050 60 40 Apricot Brown (Коричневий Абрикос)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(195,33,71) HEX: #79a6b5 RGB: 121, 166, 181 | RAL Design: 230 70 15 Thistleblossom Soft Blue (Блакитна Квітка Чортополоха)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 542 542 | |
| hsv(180,25,71) HEX: #88b5b5 RGB: 136, 181, 181 | RAL Design: 200 70 15 Cold Front Green (Зелений Холодний Фронт)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(20,46,76) HEX: #c28669 RGB: 194, 134, 105 | RAL Design: 050 60 30 Medium Brown (Середньо-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Aurea Decoro Kupra - 60x120 J92418 Aurea з колекції Aurea Rondine