

Керамічна плитка Плитка ARKIGEO ARENA - 120x278 J752 Arkigeo з колекції Arkigeo Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка ARKIGEO ARENA - 120x278 J752 Arkigeo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 278см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка ARKIGEO ARENA - 120x278 J752 Arkigeo з колекції Arkigeo Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Аркіджіо Аренєй 120x278 J752 Аркіджіо з колекції Аркіджіо Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Аркігео Арена 120x278 J752 Аркігео з колекції Аркігео Марса Сорона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марса Сорона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 278 см |
| Вага | 49.56 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Arkigeo Marca Corona |
| Колекція | Arkigeo |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.336 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J752 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















3 reviews for Плитка ARKIGEO ARENA - 120x278 J752 Arkigeo з колекції Arkigeo Marca Corona