

Керамічна плитка Мозаїка ARKISTYLE SHADE COLD LINE TESSERE - 30x60 J286 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка ARKISTYLE SHADE COLD LINE TESSERE - 30x60 J286 Arkistyle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка ARKISTYLE SHADE COLD LINE TESSERE - 30x60 J286 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Аркістйл Шєд Коулд Лін Тесар 30x60 J286 Аркістйл з колекції Аркістйл Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Аркістюле Шаде Солд Ліне Тессере 30x60 J286 Аркістюле з колекції Аркістюле Марса Сорона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марса Сорона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | various |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Arkistyle Marca Corona |
| Колекція | Arkistyle |
| Ефект | Терацо |
| У палеті м.кв. | 144 pc |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J286 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка ARKISTYLE SHADE COLD LINE TESSERE - 30x60 J286 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona