

Керамічна плитка Плитка ARKISTYLE FOSSIL - 60x120 J211 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка ARKISTYLE FOSSIL - 60x120 J211 Arkistyle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка ARKISTYLE FOSSIL - 60x120 J211 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Аркістйл Фосшіл 60x120 J211 Аркістйл з колекції Аркістйл Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Аркістюле Фоссіл 60x120 J211 Аркістюле з колекції Аркістюле Марса Сорона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марса Сорона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 27.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Arkistyle Marca Corona |
| Колекція | Arkistyle |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J211 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка ARKISTYLE FOSSIL - 60x120 J211 Arkistyle з колекції Arkistyle Marca Corona