Плитка - 29.6x29.6 Havana Moa 01 6MM Havana з колекції Havana Sicis
Sicis

Керамічна плитка Плитка - 29.6x29.6 Havana Moa 01 6MM Havana з колекції Havana Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка - 29.6x29.6 Havana Moa 01 6MM Havana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 29.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка - 29.6x29.6 Havana Moa 01 6MM Havana з колекції Havana Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 29.6x29.6 Хевенєй Моу 01 6MM Хевенєй з колекції Хевенєй Сісіс", на неправильно прочитаном як "Плитка 29.6x29.6 Хавана Моа 01 6MM Хавана з колекції Хавана Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.6 × 29.6 см |
| Вага | 13.14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Havana Sicis |
| Колекція | Havana |
| Ефект | Фреска |
| У палеті м.кв. | 38.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.876 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | Havana Moa 01 6MM |
| Вид | Плитка |
| Тема | Flora |
| Узор | Moa01 |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(20,67,53) HEX: #874b2d RGB: 135, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(50,50,71) HEX: #b5a65b RGB: 181, 166, 91 | RAL Design: 095 70 40 Banana Green (Зелений Банан)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 5845 5845 | |
| hsv(43,58,71) HEX: #b5974c RGB: 181, 151, 76 | RAL Design: 085 60 40 Lichen Green (Зелений Лишайник)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 4515 4515 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка - 29.6x29.6 Havana Moa 01 6MM Havana з колекції Havana Sicis