

Керамічна плитка Плитка Stone Lab Quarzite Beige Nat - 30x60 HSLP05B Stone Lab з колекції Stone Lab Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Stone Lab Quarzite Beige Nat - 30x60 HSLP05B Stone Lab найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка Stone Lab Quarzite Beige Nat - 30x60 HSLP05B Stone Lab з колекції Stone Lab Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Стан Ле Кварзіт Бейдж Нет 30x60 HSLP05B Стан Ле з колекції Стан Ле Харбарія", на неправильно прочитаном як "Плитка Стоне Лаб Кьуарзіте Беіге Нат 30x60 HSLP05B Стоне Лаб з колекції Стоне Лаб Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 26.294 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Stone Lab Herberia |
| Колекція | Stone Lab |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | HSLP05B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Stone Lab Quarzite Beige Nat - 30x60 HSLP05B Stone Lab з колекції Stone Lab Herberia