Декор Decoro Cirkel In Senape Matt - 6.5x13.5 FGB327M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza



Керамічна плитка Декор Decoro Cirkel In Senape Matt - 6.5x13.5 FGB327M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decoro Cirkel In Senape Matt - 6.5x13.5 FGB327M Fargblock 15X15 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 13.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4535. |
Декор Decoro Cirkel In Senape Matt - 6.5x13.5 FGB327M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декоро Сєркел Ін Сенейп Метт 6.5x13.5 FGB327M Фаргблок 15X15 з колекції Фаргблок 15X15 Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Декор Десоро Сіркел Ін Сенапе Матт 6.5x13.5 FGB327M Фаргблоск 15X15 з колекції Фаргблоск 15X15 Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 13.5 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Fargblock 15X15 Quintessenza |
| Колекція | Fargblock 15X15 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | FGB327M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Decoro Cirkel In Senape Matt - 6.5x13.5 FGB327M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza