

Керамічна плитка Плитка Champagne Lucido - 5x15 FGB112L Fargblock з колекції Fargblock Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Champagne Lucido - 5x15 FGB112L Fargblock найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Плитка Champagne Lucido - 5x15 FGB112L Fargblock з колекції Fargblock Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Чємпегн Л'юсідо 5x15 FGB112L Фаргблок з колекції Фаргблок Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Чампагне Лусідо 5x15 FGB112L Фаргблоск з колекції Фаргблоск Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Fargblock Quintessenza |
| Колекція | Fargblock |
| У палеті м.кв. | 67.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.6 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 80 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| PEI | III |
| Артикул виробника | FGB112L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Champagne Lucido - 5x15 FGB112L Fargblock з колекції Fargblock Quintessenza