

Керамічна плитка Декор (6x120) Q7O4 E. Sand List Lav - Evoke з колекції Evoke Keope виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (6x120) Q7O4 E. Sand List Lav - Evoke найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Декор (6x120) Q7O4 E. Sand List Lav - Evoke з колекції Evoke Keope може бути прочитано англійською мовою як "Декор (6x120) Q7O4 І. Сенд Ліст Лев Івок з колекції Івок Кіоп", на неправильно прочитаном як "Декор (6x120) Q7O4 Е. Санд Ліст Лав Евоке з колекції Евоке Кеопе". Виробник цієї плитки Keope може бути помилково написаний як Keope, Keop, Кіоп, Кеопе і навіть як Лущзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 120 см |
| Вага | 18.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keope |
| Серія | Evoke Keope |
| Найменування 2 | Q7O4 E.SandListLav |
| Колекція | Evoke |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Q7O4 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (6x120) Q7O4 E. Sand List Lav - Evoke з колекції Evoke Keope