

Керамічна плитка Декор (3x3) ADPV9009 Pavimento Taco Sand - Pavimento з колекції Pavimento Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (3x3) ADPV9009 Pavimento Taco Sand - Pavimento найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Декор (3x3) ADPV9009 Pavimento Taco Sand - Pavimento з колекції Pavimento Adex може бути прочитано англійською мовою як "Декор (3x3) ADPV9009 Певіменто Тейко Сенд Певіменто з колекції Певіменто Едекс", на неправильно прочитаном як "Декор (3x3) ADPV9009 Павіменто Тако Санд Павіменто з колекції Павіменто Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 3 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Pavimento Adex |
| Найменування 2 | ADPV9009 Pavimento Taco Sand |
| Колекція | Pavimento |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 44 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 44 шт. |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ADPV9009 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Декор (3x3) ADPV9009 Pavimento Taco Sand - Pavimento з колекції Pavimento Adex